Туристически информационен център на Велико Търново

Туристически информационен център на Велико Търново

ЕКСКУРЗИИ

“Нощ на Самоводската чаршия и фестивал на занаятите” 20 - 23 септември 2019г.

Програма

20-23  септември 2019 г.

 

*** Изложба „Отвъд очакваното“ на художничката Милена Иванова***  Изложение на занаятчии от страната *** Отворени врати в работилниците на чаршията и демонстрации на майсторите-занаятчии.

 

 

20 септември /петък/

 

10:30 – 19:00 ч. Демонстрации в работилниците на АЕК „Самоводска чаршия“

14:30 – 19:00 ч.  Детска работилничка за сапуни, кулинарна работилничка "Юфката на баба Калинка" и демонстрации с шеф Радичев

18:00 ч. Официално откриване

19:00 ч. Група Бас Народен и Коприва

21:30 ч. Сърмата Хари и „Оркестър с име“

23:00 ч. Огнено шоу: „Алхимиците“

 

 

21 септември /събота/

 

10:30 – 19:00 ч. Демонстрации в работилниците на АЕК „Самоводска чаршия“

10:30 – 19:00 ч.  Детска работилничка за сапуни, кулинарна работилничка "Юфката на баба Калинка" и демонстрации с шеф Радичев

14:00 – 20:00 ч. Изпълнения  на улични артисти за деца и възрастни

16:00 ч. Дефиле на духовият оркестър „Джуниър бенд“  на СУ „Емилиян Станев“

16:00 ч. Традиционен базар на грамофонни плочи  и уроци по скречинг на сцената пред арт бар „Хипстър“

16:00 – 18:00 ч. Детско ателие „Керамика на открито“ с Гергана Пенова

18:00 – 19:00 ч. Хоротека

19:00 – 20:00 ч. DJ Skill & Sister

20:00 – 21:00 ч. Фолклорна формация „Кеминджиджи“

21:00 – 22:00 ч. Група „Жара“

22:00 – 23:00 ч. Ред Хот Чили Пепърс Трибют

23:00 ч. Огнено шоу: „Огнена феерия“

 

22 септември /неделя/

 

10:30 – 19:00 ч. Демонстрации в работилниците на АЕК „Самоводска чаршия“

10.30 – 19.00 ч.  Детска работилничка за сапуни, кулинарна работилничка "Юфката на баба Калинка" и демонстрации с шеф Радичев

16.00 ч. Традиционен базар на грамофонни плочи  и уроци по скречинг на сцената пред арт бар „Хипстър“

16:00 – 18:00 ч. Детско ателие „Керамика на открито“ с Гергана Пенова

17.00 ч. Откриване на изложба на Милена Иванова във „Винен дегустационен център“

18.00 – 19.00 ч. Хоротека

19.00 ч. Група „Графити“ с ръководител Аделина Колева

20.00 ч. Sing and Swing с Деси Андонова и Петър Георгиев

21:30 ч. Концерт на Дичо

23.00 ч. Огнено шоу

 

 

23 септември /понеделник/

 

10:30 – 19:00 ч. Демонстрации в работилниците на АЕК „Самоводска чаршия“

10.30 – 17.00 ч. Детска работилничка за сапуни, кулинарна  работилничка "Юфката на баба Калинка" и демонстрации с шеф Радичев